O nas - Zespół muzyczny IMPULS LIVE

Idź do spisu treści

Menu główne:

Zespół

O nas

mariusz

MARIUSZ
wokal, saksofon, klawisze


Założyciel zespołu, manager, muzyk z wykształcenia. Na co dzień zajmuje się edukacja muzyczną dzieci i młodzieży. W wolnych chwilach wsłuchany w nagrania smooth jazzowe takich wykonawców jak: David Sanborn, Dave Koz
, Eric Marienthal.

ola
slawek

SŁAWEK
gitara basowa, wokal


„Najlepsze muzyczne ucho” w zespole. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Łukowie na akordeonie. Następnie uczeń PSM II stopnia w Siedlcach na kontrabasie. Z wykształcenia nauczyciel.

mirek

MIREK
gitara solowa


Z zamiłowania gitarzysta, z zawodu nauczyciel i specjalista w dziedzinie perswazyjnych technik sprzedaży. W przeszłości założyciel punk-rockowej grupy „Opium”. Więcej na: facebook.com/miroslaw.skwarek

OLA
wokal


Śpiew towarzyszył jej od najmłodszych lat. Już pierwsze sukcesy odnosiła w przedszkolu, zdobywając najwyższe miejsca na wszelkiego rodzaju konkursach wokalnych i młodych talentów. Później były juz poważniejsze występy i nagrody np. I miejsce na IV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki „Prezentacje 2008” w Międzyrzecu Podlaskim. 3 lata trenowała taniec nowoczesny. Poza śpiewaniem w „Impulsie” Ola współpracuje też z innymi grupami muzycznymi.

grzesiek

GRZESIEK
perkusja


Były uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Sochaczewie w klasie perkusji. Jako jeden z nielicznych perkusistów potrafi zagrać: tango, walca, twista, a także punk-rocka. Jest bardzo uniwersalnym perkusistą.

 
Łuków - Najlepsze strony miasta i okolic!
Weselna Warszawa

Impuls Live 2016 © Wszystkie prawa zastrzeżone! - designed by Adrian Gajda

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego